top of page

O nás
Stěhování dohodou

Mám za sebou 21 let praxe ve stěhování na klíč, během kterých jsem najel více než 2 miliony kilometrů a úspěšně provedl více než 300 tisíc stěhování. Mé zkušenosti a profesionální přístup jsou základem mé práce, ať už se jedná o první kontakt s klientem nebo dokončení veškerých prací.

Jako součást rodinné stěhovací firmy jsme povinni pracovat v souladu se zavedeným systémem řízení společnosti a aktivně se podílet na jejím úspěšném rozvoji. Vždy se snažíme být profesionálním partnerem pro naše zákazníky a dosáhnout optimálního propojení mezi kvalitou poskytovaných služeb a cenou, které zaručí úspěšnost každé stěhovací akce. Společnost následně vytváříme dlouhodobou spolupráci na základě kladných referencí a spokojenosti našich klientů. Neustále se snažíme vykonávat naši práci co nejlépe, a to za jakýchkoli okolností.

Mé jméno je Jiří Coufal a mým cílem je poskytnout vám osobní a profesionální přístup ke všem vašim stěhovacím potřebám. Důvěřujte naší zkušenosti, oddanosti a pečlivosti, abychom vám poskytli bezproblémové stěhování a přinesli vám spokojenost.

Náš proces stěhování

Krok 1

Plánování

Krok 2

Balení

Krok 3

Stěhování

Krok 4

Vybalování

_IMG1615.jpg

Naše záruka kvality

S naším profesionálním týmem a moderním vybavením zajistíme, že stěhování proběhne hladce a bez problémů. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a naše záruka kvality je důkazem naší důvěryhodnosti a snahy o vaše maximální uspokojení.

bottom of page