fb
Slevové akce Nezávazná objednávka Kontakt 607 602 607, 775 628 429
stehovani@dohodou.cz
Nezávazná poptávka
Nezávazná poptávka
*
*
Rozšířený
formulář

Kolik opravdu co stojí při stěhování?

Jak je možné, že se cenové nabídky kolikrát o mnoho lišší?

Cenu stěhování určuje převážně skutečnost, odkud a kam se stěhujete. Dále v jaký den a čas. V rámci jednoho města to nemusí být takový problém. Na stěhování se lze dobře připravit a během několika hodin přesunout své věci z jednoho místa na druhé.

Cena a časová náročnost vzrůstá se vzdáleností míst současného a budoucího bydliště a také s množstvím věcí.

Firmy vám mohou účtovat peníze za stěhováka (v hodinové sazbě) a navíc i taxu za ujeté kilometry. Někdy se platí cena za hodinu, která je odvozena od počtu stěhováků, velikosti automobilu a vzdálenosti. To vám doporučuji!

Stěhování s firmou 

Sami se můžete stěhovat za předpokladu, že nemáte příliš mnoho věcí a nestěhujete se příliš daleko. Jste zdatní organizačně i fyzicky. Když je vše dobře připraveno a zorganizováno, stačí jet několikrát auty a vše převézt z místa na místo. V Praze v centru nic moc..

 

Specializovaná firma

Jestliže máme věcí hodně a čeká nás neustálé nakládání a vykládání, měli bychom raději povolat profesionály, kteří vše naloží rychleji a odvezou nákladním automobilem, do kterého se najednou vejde celý obývák i s pokojem. Ušetříte čas i zdraví a ceny nebývají horentní…

Pokud se stěhujete do bytového domu, připlatíte si za každé patro vašeho domečku. Bez výtahu cena ještě mírně vzroste.

 

Jak dobře zabalit

Nápisy na krabicích se rozhodně vyplatí. Pište je i z několika stran, abych krabice nemusela stále obracet a nápisy hledat. Ze zkušeností se stěhování vím, že se knihy mají balit do menších krabic kvůli velké váze. Zkuste si představit, že jste za posledních 19 let přestěhovali stovky tisíc knih…..

Velkou skříň a některé kusy rozmontujeme, jelikož by se ve složeném stavu nedali převést a jistě by delší cestu nepřečkaly (nejsou na to většinou ani vyrobeny.)

 

Klid až na prvním místě!

Z vlastní zkušenosti s mezinárodním stěhováním vím, že nemá cenu se zbytečně nervovat. V nervózním stavu jde všechno mnohem pomaleji….Tak všem doporučuji nabalovat a vybalovat postupně a nestresovat se s tím, že nevíte, odkud začít. Vždyť na vybalování a zařizování máme celý zbytek života. smiley

 

 Jak si vybrat správnou firmu? Už nehledejte, máte přece vybráno! Volejte prosím +420 607 602 607 Hezký den!