fb
Slevové akce Nezávazná objednávka Kontakt 607 602 607, 775 628 429
stehovani@dohodou.cz
Nezávazná poptávka
Nezávazná poptávka
*
*
Rozšířený
formulář

Stěhování - zlý sen a nebo šťastný krok?

Přestože stěhování si většina z nás spojuje se stresem a nepříjemnými pocity, hledali jsme pro vás i na této činnosti něco pozitivního. Stěhovat se do vlastního bytu domu, či vybraného podnájmu je přece paráda! Konečně přišel den "D", kdy můžeme udělat šťastný krok. Po zkušenostech ze všech stěhování jsem se snažím stěhování plánovat tak, aby bylo po pogistické stránce i kvalitě prostě perfektní. S malým dítětem se nemůžete připravovat moc dopředu a proto doporučuji využít více služeb stěhovací služby než např. bez nich.

 

Jak se dá ušetřit?

Při rozhodování o stěhování v Praze a okolí jsou dvě možnosti. Buď se budete snažit ušetřit a půjdete do risku a zvládnete to svépomocí nebo se obrátíte na profesionály. Ušetřit znamená připravit se na těžkou dřinu a nekonečné přesuny. Tuhle variantu si zákazníci zvolili, vždy jen jednou…jelikož se jim zdálo zbytečné utrácet deset a více tisíce korun. A se všichni by vám potvrdili, že ta zkušenost za to nestála…Praxe dopadla tak, že si zákazníci sice všechno důkladně popsali, ale ne vždy se jim povedlo při celkem asi 8 krát za čtyři dny převozu tranzitem na místo určení věci umístit do pokojů tak jak bylo třeba. Jelikož nebyl čas, musely se věci dát tam, kde bylo místo. Takže se stalo přesně to, že právě hledaná věc nebyla k nalezení a ona krabice umístěna někde ve sklepě…

 

Firma se vyplatí, když máte vlastní práci nebo děti a když jsou peníze

Vzhledem k tomu, že ideální stěhování by mělo být rychlé, dobře organizované, vyplatí se určitě svěřit do rukou profesionálů ze stehovani-dohodou.cz nebo z kvalitni-stehovani.cz

Mají nejen potřebné vybavení, ale i vytrénovaní těla a svalstvo. Stěhováci přijedou brzy ráno, pomůžou s balením (i osobních věcí), naloží a odvezou. Stěhovat tímto způsobem doporučuji pouze do objektu připraveného k bydlení. Jestliže dům či byt za provozu upravujeme, je tato rychlá varianta schůdná jen stěží, ale firma vám nabídne i své skladovací prostory!

Ukazuje se, že je velmi praktické si připravit plán umístění nábytku předem. Hlavně se na něm v rodině všichni dohodnout. Nový dům či byt  je plný prachu a usazenin ze stavby, proto je nezbytné jej dát do pořádku. Bohužel jedno vytírání nestačí a tak i můžete využít uklízecích služeb!

 

Rada nad zlato:

Při demontáži nábytku si dobře uschovejte všechny úchytky, šroubky i matičky, a sáčky s nimi popište. Veškeré klíče od skříní, stolů nejlépe popište a připevněte je na nábytek.


 

Stěhování svépomocí:

klady:

- ušetříte nějaké finance

- získáte zkušenost, že nikdy více…

 

zápory:

- zabere Vám to 3x více času

- věci musíte sami zabalit

- sehnat dopravu, místo na zaparkování

- sehnat si vlastní lidi na nošení těžkých věcí

- zorganizovat si celé stěhování tak, aby jste nic neztratili, nenechali si odcizit a nepoškodili