fb
Slevové akce Nezávazná objednávka Kontakt 607 602 607, 775 628 429
stehovani@dohodou.cz
Nezávazná poptávka
Nezávazná poptávka
*
*
Rozšířený
formulář

Kontaktní informace

Kontakt:

+420 607 602 607
stehovani@dohodou.cz

 

Sídlo:

Novobohdalecká 14
Praha 4 - Michle
101 00

IČO: 70775753 (výpis z rejstříku)

 

Bankovní spojení:

Česká Spořitelna
2786130163/0800
IBAN : CZ59 0800 0000 0027 8613 0163

Pro konkrétní objednávku služby použijte prosím poptávkový formulář.

QR KÓD
qr kod

 

Jednatel

 

 

Jiří CoufalJiří Coufal

SPŠ Stavební 1996-1999 (praxe v oboru 4 roky).
ČVUT-fakulta lesního hospodářství - nedostudováno s titulem
Delší pobyt v zahraničí: Nový Zéland, Island, Indonésie
OSVČ v oblasti dopravy od roku 2002.

Kontakt: 607 602 607
stehovani@dohodou.cz

 

Jiří Coufal

„Jsme specialisti nejen na mezinárodní stěhování”

Za svou kariéru mám takové zákazníky, kteří mne nazývají ,,dvorní stěhovací službou". Tyto lidé, kteří vlastní více bytů nebo domů, které pronajímají, lidé, kteří podnikají a stěhují často své kanceláře a zaměstnance se díky spolupráci se mnou nemusejí při plánování vůbec ničím zabývat.

A při tom jsem jen člověk, který se naučil hromadu věcí díky tomu, že se nebál riskovat a začít podnikat v oboru se starou dodávkou za 13.000Kč… Když jsem se po dvouměsíční expedici s touto dodávkou vrátil zpět do ČR ze severní Afriky, přátelé a známí tomu nevěřili…Nebál jsem se improvizovat a experimentovat. Moje přednost je v tom, že dokážu logisticky uvažovat. Představivost, imaginace je pro můj život darem.

Chcete-li si udělat vlastní představu o tom, kdo se skrývá za těmito řádky, a za rolí jednatele stěhovací společnosti stehovani-dohodou.cz a kvalitni-stehovani.cz, měli by jste vědět něco málo o mně. Narodil jsem se v Praze, jsem ročník 1980, od 10 let do dneška jezdím na kajaku po všech českých, slovenských i afrických řekách, sám v boji proti peřejím, válcům v řece. Už jako malý kluk, jsem cítil lásku a úctu k zemi, zvířatům i lidem. 

V dospívání jsem jednoznačně odmítl nástup do vojenského výcviku a odešel na civilní službu jako stavitel a ,,zahradník,, do obce Lety u Prahy. Vystudoval jsem stavební průmyslovku a pracoval 4 roky jako stavbyvedoucí. Plynofikoval jsem obce, rekultivoval rybníky, stavěl silnice. Obec Lety po práci architektů a stavební firmy i mé práci  vyhrála v soutěži vesnice roku. Chuť objevovat a napravovat chyby které jsem v životě udělal, mě vedla ke svobodě, k cestování a podnikání. V začátcích jsem k tomu všemu po nocích stavěl podia, rozvážel pečivo, uklízel auta v autobazarech a podílel se na stavbě muzikálů v Národním divadle.

V roce 2007 jsem byl vybrán mezi finalisty soutěže živnostník roku. V té době mé podnikání šlo jako,, na drátku,,.Po 9 let jsem v zimě provozoval snowboardovou a lyžařskou školu v Rokytnici nad Jizerou pro děti a dospělé. Tato práce byla pro mou duši obrovským přínosem, podařilo se mi snadno naučit stovky dětí a dospělých jezdit na snowboardu a lyžích a zároveň jim ukázat posvátnost hor. Byl jsem denně v horách a měl jsem často možnost poslouchat všudypřítomné ticho, a nebo jen zvuk padajících vloček.

Dnes svůj volný čas trávím především se svým synem na skateboardu, kajaku, kole, koloběžce.  Zamiloval jsem si mimo snowboarding i surfing a moře. S Matějem se snažíme být soběstační, pěstujeme si zeleninu a ovoce, máme kuřátka a kachny, které nejíme… Bydlíme v domě, který jsme si sami postavili. Rád se věnuji zdravé kuchyni. Naše koníčky a životní styl je občas nákladný a to mě donutilo být zkrátka dobrý ve svém oboru a nestydět se nechat si za svou práci odpovídajícím způsobem i zaplatit.

Můj nynější život směřuje přes transpersonální psychologii, zájmy o komunitní způsob života. Naplňuje mne jednoznačně cesta soběstačnosti a učení se nenásilnému způsobu života, který nás učí Ahimsa.

Jak a kdy se to, ale stalo?

Tento příběh nezačal jen v roce 1999, ale by zásadní. Dokončil jsem studium na střední průmyslové škole  v Dušní 17 a otevřené státní hranice mě natolik zlákaly, že přijímací zkoušky na VŠ jsem doslova jen odseděl z povinnosti k rodičům... Následné léto jsem odjel s partou lidí do severní Afriky a tím začala má pouť života a cestování. Za osmnáct let od roku 99 jsem rok žil a pracoval na Novém Zéladnu, Islandu, procestoval několikrát celou Evropu, dva měsíce žil v Indonésii, navštívil Pacifik a několikrát již zmiňovanou Afriku.

Za dobu své kariéry ve stěhovací službě, jsem najezdil přes milion kilometrů a další statisíce po levé straně vozovky.

„15 let praxe a tvrdé dřiny, tisíce spokojených zákazníků, mnoho úspěchů, ale buďme k sobě upřímní, také pár dílčích nezdarů. To vše mě žene dál. V průběhu mé práce jsem si uvědomil, že lidem dokážu i přirozeně psychicky pomoc a to je jedna z věcí, kterou na práci mám rád a díky které v této cestě pokračuji. Dokážu se v cítit do rolí zákazníků, přijmout jejich smutek, obavy a pomoci se strachem. Tyto vztahy jsou přínosem nejen pro mě, ale i pro můj vlastní osobní rozvoj. Učí mě to lidi nesoudit, být milý a laskavý i k lidem, kde nejsou vzájemné sympatie atd.

Mnoho zákazníků mi pomohlo rozšířit si obzory, jak předanými informacemi, vlastními zkušenostmi ze života, tak i způsobem myšlení. Těmto lidem tímto děkuji. U mnoho klientů jsem zažil pohodu a legraci, v jiné situaci silné stresové ataky a skoro beznaděj. Jako příklad mohu zmínit mezinárodní stěhování z poválečného Kosova, kde mi šlo reálně během jízdy několikrát o život, a po čtyřdenní práci mi kterou mi klienti nezaplatili, mě tato zkušenost stála padesát tisíc korun. Vše jsem tenkrát zvládl i díky své ostražitosti, rozvaze a předvídavosti. Nyní píši tyto řádky a nezbytně odpuštěním i těm, kteří se ke mne v obchodním vztahu nezachovali korektně a za práci mi nezaplatili.

 

Chcete se na spolupráci domluvit (i když zrovna žádné stěhování neplánujete?)

Ozvěte se mi, udělám si na vás rád čas.

 

Organizace a logistika pracovníků při stěhování

 

Technik vám při zakázce po celou dobu stěhovací služby garantuje splnění objednávky a celého rozsahu služeb. Zodpovídá za dohodnutý časový plán. Je vždy připraven logisticky začlenit případné změny vašich požadavků a zajistit splnění všech víceprací.