fb
Slevové akce Nezávazná objednávka Kontakt 607 602 607, 775 628 429
stehovani@dohodou.cz
Nezávazná poptávka
Nezávazná poptávka
*
*
Rozšířený
formulář

Partneři

Levné počítače

Po registraci na našem e-shopu můžete nakupovat levné počítače za velkoobchodní ceny! Počítače dodávane i s předinstalovanými Windows 7 v ceně. Pokud nemáte hotovost, žádný problém, levné pc sestavy, prodáváme i na splátky.

 

Stěhování v České republice

Potřebujete kvalitní a spolehlivou firmu, která zajistí stěhování pro lokalitu Týniště nad Orlicí? Nabízíme pro Vás řešení. Stěhovací a vyklízecí služby v Týništi nad Orlicí a jeho blízkém okolí od firmy Stěhování bez dřiny. To je služba stěhování Týniště nad Orlicí.

Stěhování Jablonec - zajistíme stěhovací a vyklízecí služby jak pro domácnosti (byty, rodinné domy, chalupy), tak pro firmy (stěhování provozovny či firemní kanceláře). Využijte našich služeb v lokalitě Jablonec, Liberec a okolí.

Na přání zákazníků zajistíme kompletní služby týkající se stěhování v Hradci Králové. Ať už se jedná o stěhování rodinného domu, bytu, chalupy, ale také stěhování firem a firemních kanceláří.

Garaxis autopůjčovna Karlovy Vary - nejlevnější půjčovna aut a dodávek na karlovarsku

Krabice a obaly - Naše firma se zabývá výrobou a prodejem obalů, v malých sériích v rozměrech a materiálu dle přání zákazníka. Jsme schopni vyrobit jakýkoliv tvar krabice dle katalogů obalů pro vlnitou lepenku - FEFCO.

Pragoclean - Kompletní vyklízecí služby včetně odvozu nepotřebných věcí a následného úklidu. Spolehněte se na zkušené pracovníky, kteří vás zbaví nepořádku. V případě potřeby odborně zajistíme i speciální rizikové vyklízení kontaminovaných prostor.