fb
Slevové akce Nezávazná objednávka Kontakt 607 602 607, 775 628 429
stehovani@dohodou.cz
Nezávazná poptávka
Nezávazná poptávka
*
*
Rozšířený
formulář

Mezinárodní stěhování do zahraničí

Mezinárodní stěhování do zahraničí

Považujeme se za specialisty na mezinárodní stěhování hlavně proto, že umíme cizí jazyky, máme skvělé a zkušené řidiče, máme celkový rozhled a zkušenosti. Naše služby nabízíme nejen v rámci Evropské Unie. Nabízíme naše služby ve Švédsku, Dánsku, Norsku i Finsku.

Stěhování z České Republiky do zahraničí je pro nás na přípravu jednodušší z důvodu možnosti osobního jednání se zákazníky. My ovšem umíme připravit na jedničku i stěhování ze zahraničí do České republiky díky možnosti video hovorů a sociálním sítím. Poslední dobou čím dál častěji stěhujeme i v rámci Evropské Unie např. Z Rakouska do Německa či z Frankfurtu do Lyonu, apod.

Mezinárodní stěhování
Mezinárodní stěhování
Mezinárodní stěhování
Mezinárodní stěhování

Stěhování do zahraničí

Naše firma přestěhovala již tisíce spokojených zákazníků. Pro mezinárodní přepravu dodržujeme přísné směrnice evropské unie. Vyřídíme za vás veškerou dokumentaci, rezervaci trajektu, plán cesty. Nechcete-li přes Evropu letět, můžete jet s námi. Mimo nákladní vozy, máme i komfortní dodávky pro přepravu osob a jejich osobních věcí na Slovensko a Rakousko. Přestěhujeme vás s vašimi dětmi, babičkou i domácími zvířaty.

Při mezinárodním stěhování od nás dostanete to nejlepší, co jsme za 15 let naší aktivní účasti ve stěhovacích službách zdokonalili. Pro nás je tento typ služby radost! A zda-li pro vás starost, díky nám ji máte předem vyřešenou. Pro konzultace u mezinárodního stěhování, nabídky a objednávky kontaktujte vždy jednatele firmy.

 

Nonstop podpora

Zákazníci stěhující se zpět do České Republiky a nebo naopak, u nás mají vždy nadstandardní podporu v konzultacích a to na telefonu 24h/denně. 

Chcete-li se přestěhovat například z Moravy do Champagne, rádi se s vámi osobně potkáme, třeba i na svatém kopečku v Mikulově a to bez úplaty!