fb
Slevové akce Nezávazná objednávka Kontakt 607 602 607, 775 628 429
stehovani@dohodou.cz
Nezávazná poptávka
Nezávazná poptávka
*
*
Rozšířený
formulář

Stěhování domácností

Stěhování domácností

Víme, že služby poskytované při stěhování bytů a rodinných domů musí být natolik variabilní, abychom vyhověli všem požadavkům zákazníka. Každý jsme jiný, a proto se soustředíme i na rozeznání potřeb konkrétních typů stěhovacích plánů.

 

Balení osobních věcí a křehkých předmětů

Základním prvkem pro zajištění naprosté ochrany stěhovaných předmětů je kvalitní a funkční balící služba. Pro zabalení osobních věcí vám zajistíme dostatečný počet kartónových boxů a důležitého pomocného materiálu (balící papír, bublinkovou folii, výplně, prolož, lepící pásky). Různé rozměry krabic jsou přizpůsobeny velikosti stěhovaných předmětů, od nejmenších malých krabic na drobné věci a porcelán až po šatní krabice určené k pohodlnému stěhování oděvů na ramínkách, po boxy na míru.

Balení provádí naši speciálně vyškolení pracovníci, ale v případě zájmu dodáme obalový materiál a vše si zabalíte vlastními silami. Naprostou výhodou profesionálního servisu je fakt, že přebíráme plnou zodpovědnost za balené předměty i v boxech a úspora vašeho času je obrovská.

 

Balení nábytku a vybavení domácnosti

Pro ochranu bíle elektroniky, nábytku, svítidel, obrazů, či jiných dekorací provedeme před stěhováním obalení těchto předmětů smršťovací či bublinkovou folií nebo vrstvou vlnitého kartonu, pevného kartonu či deky. Na cenné věci, obrazy a starožitný nábytek vyrobíme speciální obaly na míru.

Stěhování domácností
Stěhování domácností
Stěhování domácností
Stěhování domácností

 

Štítkování a popis stěhovaných předmětů

Označení stěhovaných předmětů provádíme štítkovačem, fixou, dále dodáme dostatečný počet samolepících štítků díky kterým snadno identifikujeme obsah krabic, umístění nábytku v nové domácnosti apod.

 

Montáže kuchyňských linek, šatních skříní, manželských postelí a nábytku

Naši odborníci provedou rychle montáž nebo úpravu nábytku, popřípadě jinou instalaci vybavení v domácnosti, jako jsou například stěny, žaluzie a osvětlení. Také běžně instalujeme Vaše PC a zapojíme domácí kino, satelit, videorekordér, pračku, ledničku, myčku atd.

Výplň pro stěhování křehkých věcí
Výplň pro stěhování křehkých věcí
Box pro stěhování šatů
Box pro stěhování šatů
Štítky na stěhovací krabice
Štítky na stěhovací krabice
Ochranné rohy pro stěhování nábytku
Ochranné rohy pro stěhování nábytku

Naložení a vyložení nákladu, manipulace

Stěhování provádějí vždy zkušený party bezúhonných pracovníků, schopných splnit vaše představy.

 

Snahou celé firmy je provádět službu šetrně:

  • k životnímu prostředí
  • ke stěhovaným prostorám
  • ke stěhovaným předmětům a zároveň bez zbytečných časových prodlev, které službu prodraží.

 

Stěhování předmětů o nadměrné velikosti a hmotnosti

Na kusy o nadměrné hmotnosti, zejména pianina, trezory, klavíry, almary či obzvlášť těžké kusy nábytku, jsme vybaveni vlastní technikou a pracovními postupy. Jsme připraveni provádět toto stěhování i způsoby jinými, například oknem, terasou, po točitých schodištích, nebo balkonem.

 

Autodoprava a přeprava při stěhování

K autodopravě a přepravě používáme výhradně dodávkové a nákladní vozy přímo uzpůsobené k účelům stěhování těžkých kusů. Jsou vybavené hydraulickými plošinami pro jednoduchou manipulaci s předměty. Všechny vozy jsou zabezpečeny zámky, aby do prostoru úložné plochy nemohla po dobu přepravy či v případě nepřítomnosti posádky u vozidla vniknout třetí osoba. Díky satelitnímu vyhledávání máme své vozy pod stálým dohledem. Mobilní telefon je základní výbavou posádek vozů a umožňuje efektivní koordinaci se zákazníkem.

 

Skladování předmětů a nábytku

Potřebujete využít možnosti uskladnění svého nákladu?  Připravíme vám nabídku i s uskladněním a předměty profesionálně zabalíme na palety a uskladníme v temperovaných skladech s ostrahou s vaším nonstop přístupem.