fb
Slevové akce Nezávazná objednávka Kontakt 607 602 607, 775 628 429
stehovani@dohodou.cz
Nezávazná poptávka
Nezávazná poptávka
*
*
Rozšířený
formulář

Stěhování kanceláří, velkých firem a skladů

Stěhování kanceláří, velkých firem a skladů

Přestěhovali jsme více než 1 000 firem

Stěhování firmy vždy vyžaduje kvalitní organizaci a zkušenosti. Naši zaměstnanci denně úspěšně realizují tyto projekty a stěhování, které vyžaduje přesun i více než stovek pracovníků a odpovídajícího množství majetku, zvládají s pochvalou. Naše postupy vyhovují požadavkům nadstandartních služeb.

Dostali jste za úkol zorganizovat stěhování vaší firmy a vybrat stěhovací službu? Pusťte problémy s organizací stěhování z hlavy. My vám zajistíme hladký průběh stěhování tak, aby bylo efektivní a nijak nenarušilo vaši práci a vaše vztahy. Možnosti vozového parku, organizační schopnosti a flexibilita nám mimo jiné umožňuje jasně stanovenou a finančně zajímavou nabídku. I pro zakázky malého rozsahu vám na základě zkušeností nabídneme kompletní projekt a harmonogram - přesně dle potřeby vaší firmy.

 

Služba se zárukou

Naše firma vám pomůže s přípravou stěhování od návrhu postupu po kompletní balící servis. Dále zajistí přesun v co nejkratším čase na novou adresu. Stěhování firmy vždy představuje potřebu přesunout velké množství majetku, zboží, cenných dokumentů a IT techniky. V ceně projektu stěhování je dokonalé zajištění logistiky při přepravě. Příprava a balení nábytku a boxů, je vždy doprovázena identifikací stěhovaných předmětů. Využíváme osvědčený systém identifikačních štítků a předávacích protokolů.

Balení provádí naši speciálně vyškolení pracovníci, ale v případě zájmu rádi dodáme obalový materiál a vše si zabalíte vlastními silami. Naprostou výhodou profesionálního servisu je fakt, že přebíráme plnou zodpovědnost za balené předměty i v boxech a úspora vašeho času je obrovská.

Výplň pro stěhování křehkých věcí
Výplň pro stěhování křehkých věcí
Box pro stěhování šatů
Box pro stěhování šatů
Štítky na stěhovací krabice
Štítky na stěhovací krabice
Ochranné rohy pro stěhování nábytku
Ochranné rohy pro stěhování nábytku

Účtujeme přehledně a fakturaci předkládáme s výkazy, kde jsou jednotlivé položky lehce kontrolovatelné.

Stěhování je vždy přítomen vedoucí zakázky, který s vámi dohodu o provedení stěhování uzavřel a operativně koordinuje stěhování a garantuje nejen kvalitu, ale i dodržení časového harmonogramu poskytovaných služeb.  Reaguje na potřebné vícepráce a zařazuje je do celkové služby.

 

Profesionálně zvládnuté firemní stěhování

Minimalizujeme dopad celé akce na pravidelný chod vaší firmy. Přestěhujeme vaši společnost bez nutného narušení firemních zvyků a procesů. Stěhujeme v nočních hodinách či během víkendu. V pondělí všichni zaměstnanci (mimo těch co na novou adresu zapomenou) budou moci pracovat na novém místě bez omezení.