fb
Slevové akce Nezávazná objednávka Kontakt 607 602 607, 775 628 429
stehovani@dohodou.cz
Nezávazná poptávka
Nezávazná poptávka
*
*
Rozšířený
formulář

Pojištění + záruky při stěhování

Pojištění + záruky při stěhování

Celá firma je pojištěna u pojišťovny proti vzniklé škodě při stěhování a autodopravě a to již od samého počátku do výše 1,5 mil. Kč při každé pojistné události. Pravidelně smlouvy přepracováváme tak, aby plnily nadstandartní plnění při stěhování nejen starožitností a těžkých břemen. V případě, že stěhované věci mají hodnotu vyšší, zajistíme připojištění.

Jako nejcennější záruku uvádíme, že všichni naši pracovníci u nás stěhují řadu let, dále je předností fakt, že všichni naši pracovníci jsou bezúhonní a mají několikaleté zkušenosti a jsou zaměstnanci naší firmy. Zkušenost, bezpečnostní školení, kontrola dodržování pracovního postupu a odbornost našich pracovníků skýtá značnou záruku, že naše stěhovací služby proběhnou bez problému, poškození, zbytečného času navíc a tedy levněji.

Ručíme vám vždy za převzaté věci a za jejich případné poškození či ztrátu jak při manipulaci tak při autodopravě. V případě vzniku pojistné události je naší povinností vzniklou škodu nahlásit na pojišťovně, případně drobné škody opravit, nebo její opravu zajistit u specialisty a to vždy po dohodě se zákazníkem. Škod je u naší firmy naprosto minimálně.